piotr-przystanski

Piotr Przystański – psycholog, pedagog. Jestem uczestnikiem Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym – szkolenia rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Od 2006 r. pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi zarówno w formie indywidualnej jak i grupowej. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w poradni zdrowia psychicznego, placówkach socjoterapii oraz w ośrodku pomocy społecznej. Kompetencje zawodowe rozwijam również poprzez udział w szkoleniach i konferencjach skoncentrowanych na pracy psychoterapeutycznej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

 

Zajmuję się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej dla dorosłych dzieci i młodzieży oraz poradnictwem w zakresie trudności wychowawczych.

magdalena

Magdalena Przystańska – psycholog, dyplomowany psychoterapeuta oraz seksuolog kliniczny.

Uprawnienia do prowadzenia psychoterapii uzyskałam kończąc szkołę psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Ukończyłam również Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Wysoki standard świadczonych usług uzyskuję poprzez poddawanie swojej pracy stałej superwizji oraz doszkalaniu się.

Od kilku lat zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży. Współpracuję z Uniwersytetem Medycznym w Poznaniu w zakresie pomocy psychologicznej dla studentów anglojęzycznych. W zakresie seksuologii zajmuję się głównie zagadnieniami związanymi z prawidłowym rozwojem seksualnym oraz pracą z osobami wykorzystywanymi seksualnie (dziećmi, młodzieżą, dorosłymi). Jestem biegłym sądowym w tym zakresie.

Zajmuję się:

• psychoterapią indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży – lęk, niepokój, depresja, przygnębienie, poczucie przeciążenia, trudności w związkach i relacjach z innymi ludźmi, urazy psychiczne,
• pomocą psychologiczną w zakresie problemów seksualnych,
• psychoterapią osób, które doświadczyły przemocy seksualnej (dzieci, młodzieży, dorosłych),
• prowadzeniem szkoleń i warsztatów.

Prowadzę także psychoterapię w języku angielskim.